Występ STAYnia Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej

Drodzy Przyjaciele,

Mieszkańcy Ząbek,

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jak sama nazwa wskazuje, jest orkiestrą :) W takim razie zagrajmy!!!

Tak jak WOŚP, tak też #STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna gra dla Wszystkich - i tych małych i tych większych.

#STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna to efekt wspólnych działań na rzecz muzyki Fundacja Muzyka jest dla wszystkich wspólnie z Fundacją i Orkiestrą Sinfonia Varsovia.

#STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna skupia ludzi żyjących muzyką i dla muzyki, kochających przekazywać pozytywną energię poprzez dźwięki - każdy kto czuje muzykę może dzięki #STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna grać lub śpiewać. #STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna jest idealnym przykładem tego, że nie trzeba być zawodowym muzykiem, żeby realizować swoje pasje. Muzyka w końcu jest dla wszystkich.

To tak jak z nami w Sztab WOŚP Ząbki - działamy z potrzeby serca, realizujemy swoje pasje pomagając innym. I z tej właśnie pasji Sztab WOŚP Ząbki ma zaszczyt zaprosić Państwa w dniu 13 stycznia 2019 roku na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA na teren Klub Tenisowy Rakietą Ząbki, że specjalnie dla Państwa zagrają muzyczni pasjonaci, członkowie #STAYnia Eksperymentalna Pracownia Muzyczna - projektu Fundacja Muzyka jest dla wszystkich oraz Fundacji i Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Musicie to usłyszeć, musicie to zobaczyć - jest moc!

 

SIEMA!!!

13 grudnia 2018

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001