TRWA MODERNIZACJA STRONY. MOGĄ WYSTĘPOWAĆ UTRUDNIENIA.

Relacja 27. Finału WOŚP w powiecie wołomińskim

                                                                W minioną niedzielę mieszkańcy Powiatu Wołomińskiego po raz kolejny zagrali
                                                                z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Choć pogoda nikogo nie rozpieszczała,                                                                    wolontariusze i mieszkańcy pokazali, jak bardzo bliskie są nam ideały                                                                                WOŚP. Łącznie w powiecie wołomińskim zebraliśmy ponad 645.500 złotych.
                                                                Nadal wpływają pieniądze z aukcji internetowych.

 

                                                                (...)

 


Wspaniały, niezapomniany finał zorganizował ząbkowski sztab WOŚP. udało się zebrać ponad 35.000 złotych. Nie mogło na nim zabraknąć miejskich radnych oraz burmistrz Ząbek, Małgorzaty Zyśk, dzięki której finał odbywa się w Ząbkach po raz piąty.

– To  około 20.000 złotych więcej niż w roku ubiegłym. Wszyscy goście i występy były na swój sposób wyjątkowe, natomiast występ Pani Iwony Węgrowskiej i Światełko do Nieba to niewątpliwie top one zwłaszcza, że następowały jedno po drugim. W Ząbkach kwestowało około 60 wolontariuszy, wspieranych przez członków Sztabu oraz rodziców. Niezastąpiony jak zawsze okazał się Urząd Miasta Ząbki, lokalni przedsiębiorcy, dzięki którym finał mógł odbyć się w tak wspaniałej formie. Wśród nich znalazły się takie firmy jak WRI Investments, salony samochodowe Audi Krotoski Cichy, Volkswagen Krotoski Cichy, Grupa Cygan – Toyota Marki. Wszystkich zaangażowanych Przedsiębiorców można oczywiście poznać na naszym profilu na Facebooku. Już niebawem pojawią się tam zdjęcia, podziękowania i mnóstwo pozytywnych emocji, ale chwilowo cały Sztab musi odpocząć bo był to niezwykle intensywny czas. – mówi Piotr Brześkiewicz, szef sztabu WOŚP w Ząbkach.

Finały WOŚP to jednodniowe zbiórki publiczne, organizowane przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ciągu 26. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln złotych. Trudno byłoby wskazać w Polsce szpital, w którym nie ma sprzętu zakupionego przez Orkiestrę.Celem tegorocznego, 27. Finału, który odbył się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”  – jest zebranie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

WOŚP Ząbki – zdjęcia -> Aleksandra Olczyk i Bogdan Śladowski

16 stycznia 2019

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001