tel: +48 577 775 420; e-mail: kontakt@sztabzabki.pl

Stowarzyszenie "SZTAB ZĄBKI"

ul. Fryderyka Chopina 2D
05-530 Góra Kalwaria

+48 577 775 420

KRS: 0000801971; NIP: 125 169 77 72; REGON: 384305058

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawa, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

kontakt@sztabzabki.pl

Numer Konta do Wpłat Darowizn

Bank PEKAO
28 1240 6351 1111 0011 0561 3786

Ochrona Danych Osobowych

rodo@sztabzabki.pl

Wolontariat

wolontariat@sztabzabki.pl

Zarząd Stowarzyszenia

zarzad@sztabzabki.pl

Piotr Duda – Prezes
tel. +48 577 666 347 piotr.duda@sztabzabki.pl

Bartłomiej Duda – Wiceprezes
tel. +48 729 651 216
bartlomiej.duda@sztabzabki.pl

Agnieszka Demianiuk – Skarbnik
agnieszka.demianiuk@sztabzabki.pl

Komisja Rewizyjna

komisja@sztabzabki.pl

Aneta Senk
aneta.senk@sztabzabki.pl

Mateusz Demianiuk
mateusz.demianiuk@sztabzabki.pl

Paweł Konrad Ziebeil
pawel.ziebeil@sztabzabki.pl

Skip to content