tel: +48 577 775 420; e-mail: kontakt@sztabzabki.pl

Stowarzyszenie „SZTAB ZĄBKI”
ul. Fryderyka Chopina 2D
05-530 Góra Kalwaria

+48 577 775 420

KRS: 0000801971; NIP: 125 169 77 72;
REGON: 384305058

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawa, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zarząd Stowarzyszenia

zarzad@sztabzabki.pl

Piotr Duda - Prezes

tel: +48 577 666 347
e-mail: piotr.duda@sztabzabki.pl

Bartłomiej Duda - Viceprezes

tel: +48 729 651 216
e-mail: bartlomiej.duda@sztabzabki.pl

Agnieszka Demianiuk - Skarbnik


e-mail: agnieszka.demianiuk@sztabzabki.pl

kontakt@sztabzabki.pl

Numer konta do wpłat darowizn

 Bank PEKAO
 28 1240 6351 1111 0011 0561 3786

Komisja Rewizyjna

komisja@sztabzabki.pl

Aneta Senk


.

Mateusz Demianiuk


e-mail: mateusz.demianiuk@sztabzabki.pl

Paweł Konrad Ziebeil - Ratownik

tel: 504 559 647
e-mail: pawel.ziebeil@sztabzabki.pl

Ochrona Danych Osobowych

rodo@sztabzabki.pl

Zapytania Ofertowe

oferta@sztabzabki.pl

Porady i Pisma - Wsparcie i Pomoc

porady@sztabzabki.pl

Wolontariat

wolontariat@sztabzabki.pl

Wolontariat On-line

online@sztabzabki.pl

Konkursy

konkurs@sztabzabki.pl

Skip to content