Kontakt

Adres i mapa dojazdu

ul. Kochanowskiego 19

05-091 Ząbki

TRWA MODERNIZACJA STRONY. MOGĄ WYSTĘPOWAĆ UTRUDNIENIA.

Sztab Ząbki: rodo@sztabzabki.pl

Fundacja WOŚP: ochronadanych@wosp.org.pl

Ochrona danych osobowych

kontakt@sztabzabki.pl

Sztab

+ 48 577 775 420 

Formularz kontaktowy

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

julia.walerzak@sztabzabki.pl

Specjalista ds. współpracy
z DKMS

Julia Walerzak

piotr.duda@sztabzabki.pl

+ 48 577 666 347 

Szef Sztabu WOŚP
Organizator, Grafik

Piotr Duda

bartlomiej.duda@sztabzabki.pl

+ 48 781 345 847

Z-ca Szefa Sztabu WOŚP
Redaktor, Inspektor RODO

Bartłomiej Duda

rodo@sztabzabki.pl

aneta.senk@sztabzabki.pl

+ 48 602 205 908 

Koordynator Organizacyjny,
Koordynator Wolontariuszy

Aneta Senk

agnieszka.demianiuk@sztabzabki.pl

Koordynator ds. współpracy
z DKMS, Skarbnik

Agnieszka Demianiuk

anna.chociej@sztabzabki.pl

...

Anna Chociej

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001