Gabinet Sensoria w Warszawie z puszką w lokalu 

Drodzy Przyjaciele,Mieszkańcy Ząbek,

Prawidłowy rozwój już od wczesnego dzieciństwa to kwestia bezsporna. I Sztab WOŚP Ząbki czuje się niezwykle dumny, że znalazł miejsce, któremu przyświeca ten sam cel, którym kieruje się WOŚP - chronić, polepszać i ratować zdrowie i życie. I nic w tym dziwnego, ponieważ prowadzący Gabinet Sensoria - integracja sensoryczna aktywnie działają w Pokojowy Patrol.

Sztab WOŚP Ząbki tym bardziej czuje się wyróżniony, ponieważ Gabinet Sensoria - integracja sensoryczna jest niejako ambasadorem Miasto Ząbkina terenie pobliskiej Warszawy, a wszystko za sprawą kwestarskiej puszki stacjonarnej, do której już od 18 grudnia 2018 roku, każdy kto odwiedzi Gabinet Sensoria - integracja sensoryczna będzie mógł przekazać datek na rzecz WOŚP i 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA.

Działamy prężnie i o naszych działaniach, atrakcjach i planach na Sztab WOŚP Ząbki z 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA na terenie Klub Tenisowy Rakietą Ząbki będzie słyszeć nawet Warszawa. Jesteśmy wielcy, a wszystko dzięki Wam, mieszkańcom Miasto Ząbki oraz tak wspaniałym miejscom jak Gabinet Sensoria - integracja sensoryczna

Dziękujemy.

 

SIEMA!!!

15 grudnia 2018

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001