Fotex Noclegi Ząbki z puszką w lokalu

Drodzy Przyjaciele,

Mieszkańcy Ząbek,

Komfort spania to jedna z najważniejszych rzeczy do zachowania pełni sił i zdrowia. Wygodne łóżko, ciche i spokojne otoczenie to elementy, które są niezbędne, żeby dobrze się wyspać i wypocząć.

A co zrobić kiedy odwiedzi nas rodzina czy przyjaciele kiedy braknie miejsc do spania w domu? Co zrobić, żeby zadbać o spokojny sen naszych gości, żeby za dnia móc spędzać z nimi czas? Oczywiście hotel - a w Ząbkach mamy miejsce z domową, przyjazną atmosferą i co najważniejsze, ciche, z wygodnymi łóżkami, żeby spało się lepiej.

FOTEX - noclegi blisko Warszawy zaprasza każdego, kto szuka noclegu w Miasto Ząbki - wygodnie, komfortowo i w domowej atmosferze. W FOTEX - noclegi blisko Warszawy każdy wypocznie jak w domu.

Sztab WOŚP Ząbki zdaje sobie sprawę, że wśród gości, którzy zawitają w progi FOTEX - noclegi blisko Warszawy są ludzie o wielkim sercu, ale wiemy również, że nie każdy będzie mógł zostać w Miasto Ząbki do 13 stycznia 2019 roku, czyli do 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA na terenie Klub Tenisowy Rakietą Ząbki. I właśnie dlatego już od 16 grudnia każdy gość FOTEX - noclegi blisko Warszawy przed snem w wygodnym łóżku będzie mógł ofiarować datek na cele WOŚP - na recepcyjnej ladzie będzie stała puszka WOŚP

Oczywiście każdy mieszkaniec Miasto Ząbki może zajrzeć do FOTEX - noclegi blisko Warszawy i przekazać datek.

Serdecznie zapraszamy.

SIEMA!!!

17 grudnia 2018

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001