Da Grasso Ząbki z Puszką w lokalu 

Drodzy Przyjaciele,
Mieszkańcy Ząbek,

Brak pomysłu na obiad? A może spotkanie z przyjaciółmi?

Filmowy wieczór?

Powodów dla których warto skusić się na smakołyki, które ktoś za nas przygotuje, ba nawet dostarczy pod sam nos jest wiele.

Ale kiedy już decyzja zapadnie, trzeba jeszcze zdecydować się na miejsce w którym zjemy czy z którego zamówimy jedzenie do domu.

Sztab WOŚP Ząbki znalazł miejsce idealne na wszystkie warianty, kiedy mamy ochotę czy potrzebę posilić się, a nie mamy jak zając się gotowaniem osobiście - w trakcie przygotowań do 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA, a później już w dniu Finału WOŚP 13 stycznia 2019 roku na terenie Klub Tenisowy Rakietą Ząbki o nasze podniebienia zadba Pizzeria Da Grasso Ząbki.

Pizzeria Da Grasso Ząbki każdy głodny znajdzie coś dla siebie, wszystko świeże, smaczne, przygotowane w idealnym czasie.

My już sprawdziliśmy i nasze kubki smakowe oddajemy
w ręce Pizzeria Da Grasso Ząbki. Każdemu głodnemu mieszkańcowi Miasto Ząbki polecamy pyszności dostępne w Pizzeria Da Grasso Ząbki - musicie spróbować!!!

Pizzeria Da Grasso Ząbki jest również miejscem dla nas szczególnym z jeszcze jednego powodu - już od 15 grudnia 2019 roku, każdy kto odwiedzi Pizzeria Da Grasso Ząbki będzie mógł aktywnie wesprzeć działania Sztab WOŚP Ząbki i wrzucić datek do stacjonarnej puszki kwestarskiej. Jesteśmy zaszczyceni, że Pizzeria Da Grasso Ząbki pomaga nam w realizacji celów, które kierują działaniami WOŚP.

Pamiętajcie, że w dniu 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA drzwi Pizzeria Da Grasso Ząbki są otwarte!!! Zjedzcie dobrze, bo szykujemy moc atrakcji, więc przyda się Wam dużo sił.

 

SIEMA!!!

14 grudnia 2018

© Wszelkie prawa zastrzeżone
Sztab WOŚP Ząbki
2014-2019

Numer konta na datki na cele organizacyjne: 86 1870 1045 2078 1011 2890 0001